Bilans Polska 2004
mężczyźni
5 km
14.43 | 2 | Dudycz Radosław | 1974 | Ekspes Katowice | 15.05. | Grajewo |
14.45 | 1 | Zblewski Leszek | 1973 | Remus Kościerzyna | 18.09. | Słupsk |
14.45 | 2 | Kaczmarek Michał | 1977 | LLKS Gubin | 18.09. | Słupsk |
14.59 | 4 | Wojciechowski Maciej | 1974 | NKS Namysłów | 15.05. | Grajewo |
trasy z nieaktualnymi atestami
14.52 | 2 | Kuzdra Dariusz | 1975 | Agros Zamość | 18.04. | Lubartów |
14.59 | 4 | Kern Artur | 1980 | Wisła Puławy | 18.04. | Puławy |
10 km
29.25 | 8 | Bartoszak Michał | 1970 | Biegus Wręczyca | 21.07. | Voorthuizen |
29.26 | 1 | Kaczmarek Michał | 1977 | LLKS Gubin | 01.05. | Szczecinek |
29.27 | 4 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 18.06. | Braunschweig |
29.39 | 5 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 18.06. | Braunschweig |
29.40 | 2 | Burghardt Jakub | 1981 | LKS Mielec | 02.10. | Brno |
29.41 | 8 | Wójcik Rafał | 1972 | Sporting Międzyzdroje | 04.01. | Ratingen |
29.42 | 2 | Zakrzewski Jan | 1970 | Oleśniczanka Oleśnica | 01.05. | Szczecinek |
29.42 | 8 | Cichocki Jarosław | 1971 | AZS-AWF Gorzów Wlkp | 18.06. | Braunschweig |
29.44 | 2 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 25.04. | Korschenbroich |
29.53 | 2 | Jaroszewski Marek | 1975 | Gwardia Piła | 11.11. | Goleniów |
biegi rozegrane niezgodnie z atestem
29.31 | 1 | Gładki Piotr | 1972 | Biegus Wręczyca | 20.06. | Wręczyca Wielka |
29.40 | 1 | Jaroszewski Marek | 1975 | Piła | 31.12. | Trzebnica |
29.43 | 4 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 31.12. | Trzebnica |
29.45 | 3 | Zblewski Leszek | 1973 | Remus Kościerzyna | 20.06. | Wręczyca Wielka |
29.47 | 5 | Przybyła Krzysztof | 1969 | B-Krang Gazownik Wawelno | 20.06. | Wręczyca Wielka |
trasy z nieaktualnymi atestami
29.42 | 1 | Zblewski Leszek | 1973 | Remus Kościerzyna | 17.10. | Koło |
29.43 | 2 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 17.10. | Koło |
15 km
45.50 | 1 | Glinka Waldemar | 1968 | GLKS Świdnica | 20.03. | Kołobrzeg |
45.51 | 2 | Drwal Piotr | 1973 | Ekspres Katowice | 20.03. | Kołobrzeg |
45.53 | 3 | Bartoszak Michał | 1970 | Biegus Wręczyca | 20.03. | Kołobrzeg |
45.55 | 4 | Białk Jan | 1969 | Wejher Wejherowo | 20.03. | Kołobrzeg |
trasy nie spełniajace kryterium IAAF |
45.34 | 2 | Dudycz Radosław | 1974 | Ekspres Katowice | 06.06. | Karlino |
20 km
1:01.32 | 8 | Błasiński Artur | 1974 | RLTL ZTE Radom | 07.03. | Alphen |
półmaraton (half-marathon)
1:03.49 | 1 | Drwal Piotr | 1973 | Ekspres Katowice | 05.09. | Piła |
1:03.56 | 2 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 05.09. | Piła |
1:04.01 | 3 | Dudycz Radosław | 1974 | Ekspres Katowice | 05.09. | Piła |
1:04.18 | 10 | Cichocki Jarosław | 1971 | AZS-AWF Gorzów Wlkp | 26.09. | Remich |
1:04.43 | 4 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 14.03. | Metz |
1:05.07 | 5 | Zakrzewski Jan | 1970 | Oleśniczanka Oleśnica | 05.09. | Piła |
1:05.17 | 6 | Drzała Marek | 1976 | LLKS Gubin | 05.09. | Piła |
1:05.27 | 13 | Biegała Leszek | 1978 | Zawisza Bydgoszcz | 04.04. | Berlin |
1:05.29 | 3 | Bartoszak Michał | 1970 | Biegus Wręczyca | 18.09. | Uster |
1:05.33 | 7 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 05.09. | Piła |
maraton (marathon)
2:12.13 | 1 | Glinka Waldemar | 1968 | GLKS Świdnica | 04.04. | Dębno |
2:12.35 | 1 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 03.10. | Kosice |
2:12.48 | 4 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 16.05. | Wien |
2:13.31 | 2 | Bartoszak Michał | 1970 | Biegus Wręczyca | 04.04. | Dębno |
2:14.28 | 8 | Gładki Piotr | 1972 | Biegus Wręczyca | 16.05. | Wien |
2:15.43 | 1 | Fehlau Marcin | 1978 | Ekspres Katowice | 25.04. | Wrocław |
2:16.35 | 7 | Cichocki Jarosław | 1971 | AZS-AWF Gorzów Wlkp | 05.12. | Sarcamento |
2:16.57 | 3 | Bebło Leszek | 1966 | Sporting Międzyzdroje | 04.04. | Debno |
2:17.21 | 1 | Dudycz Radosław | 1974 | Ekspres Katowice | 19.09. | Warszawa |
2:18.42 | 4 | Plawgo Mirosław | 1970 | Oleśniczanka Oleśnica | 04.04./td> | Dębno |
trasy nie spełniajace kryterium IAAF
2:14.17 | 1 | Krzyścin Andrzej | 1967 | Altom Gniezno | 15.02. | Austin |
100 km
6:26.21 | 2 | Janicki Jarosław | 1966 | Hermes Gryfino | 11.09. | Winschoten |
6:37.20 | 5 | Sękowski Piotr | 1967 | MKS Płońsk | 11.09. | Winschoten |
7:00.52 | 1 | Kawecki Artur | 1970 | Jeżów Sudecki | 14.08. | Leipzig |
6h
92.188 | 1 | Chawawko Tomasz | 1974 | Dębno | 07.03. | Stein |
12h
144.226 | 1 | Ciepłak Maciej | 1962 | TKKF Szczygłowice | 25.04. | Ruda Śląska |
140.745 | 2 | Pędzich Waldemar | 1961 | OKLA-Intercell Ostrołęka | 25.04. | Ruda Śląska |
136.500 | 3 | Kawecki Artur | 1970 | Jeżów Sudecki | 25.04. | Ruda Śląska |
132.111 | 5 | Połeć Jerzy | 1961 | Jastrząb Ruda Śląska | 25.04. | Ruda Śląska |
24h
211.860 | 28 | Macherzyński Czesław | 1955 | DKPZ Kraków | 24.10. | Brono |
Tadeusz Dziekoński
- atestator tras w biegach ulicznych (licencja IAAF/AIMS kategoria A)
- Administrator PZLA d/s atestacji tras w biegach ulicznych
- członek Komisji Statystycznej PZLA