Bilans Polska 2002
mężczyzni5 km
14.52 | 3 | Rostkowski Piotr | 1972 | Śniadowo | 18.05. | Grajewo |
trasy z nieaktualnymi atestami
14.27 | 1 | Błasiński Artur | 1974 | RTL Dami-ZTE Radom | 21.04. | Lubartów |
14.29 | 2 | Wójcik Rafał | 1972 | Sporting Międzyzdroje | 21.04. | Lubartów |
14.56 | 3 | Kuzdra Dariusz | 1975 | Agros Zamość | 21.04. | Lubartów |
10 km
28.45 | 2 | Bartoszak Michał | 1970 | Warszawianka Warszawa | 14.04. | Korschenbroich |
29.03 | 1 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 26.05. | Rostock |
29.13 | 5 | Przybyła Krzysztof | 1969 | LZS Wawelno | 26.05. | Rostock |
29.34 | 13 | Jaroszewski Marek | 1975 | Gwardia Piła | 30.03. | Paderborn |
29.36 | 9 | Glinka Waldemar | 1968 | GLKS Świdnica | 01.09. | Dusseldorf |
29.46 | 13 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 28.04. | Wurzburg |
29.52 | 2 | Biegała Leszek | 1978 | Zawisza Bydgoszcz | 12.05. | Cottbus |
29.58 | 1 | Błasiński Artur | 1974 | RTL Dami-ZTE Radom | 22.09. | Knurów |
29.59 | 3 | Kwiatkowski Sławomir | 1974 | Sztorm Kołobrzeg | 11.11. | Goleniów |
trasy z nieaktualnymi atestami
29.39 | 2 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 14.09. | Oleśnica |
29.42 | 5 | Gajdus Grzegorz | 1967 | Oleśniczanka Oleśnica | 14.09. | Oleśnica |
29.43 | 6 | Zakrzewski Jan | 1970 | Oleśniczanka Oleśnica | 14.09. | Oleśnica |
29.43 | 7 | 1966 | Sporting Międzyzdroje | 14.09. | Oleśnica | |
29.49 | 2 | Zblewski Leszek | 1973 | Warszawianka Warszawa | 20.10. | Koło |
29.53 | 3 | Bartoszak Michał | 1970 | Warszawianka Warszawa | 20.10. | Koło |
29.56 | 8 | Biegała Leszek | 1978 | Zawisza Bydgoszcz | 14.09. | Oleśnica |
29.58 | 1 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 10.11. | Góra |
29.58 | 2 | Białk Jan | 1969 | Wejher Wejherowo | 10.11. | Góra |
15 km
45.33 | 1 | Przybyła Krzysztof | 1969 | LZS Wawelno | 03.08. | Jaworzno |
trasy nie spełniające kryterium IAAF
44.23 | 1 | Jaroszewski Marek | 1975 | Gwardia Piła | 13.10. | Człuchów |
44.38 | 2 | Fehlau Marcin | 1978 | Wejher Wejherowo | 13.10. | Człuchów |
44.46 | 3 | Zblewski Leszek | 1973 | Warszawianka Warszawa | 13.10. | Człuchów |
44.49 | 4 | Klein Dariusz | 1970 | Zawisza Bydgoszcz | 13.10. | Człuchów |
44.58 | 1 | Białk Jan | 1969 | Wejher Wejherowo | 09.06. | Karlino |
45.13 | 5 | Murawski Zbigniew | 1966 | Szczecin | 13.10. | Człuchów |
45.56 | 6 | Nadolski Zbigniew | 1975 | Olimpia Poznań | 13.10. | Człuchów |
trasy z nieaktualnymi atestami
45.57 | 1 | Drwal Piotr | 1973 | Ekspres Katowice | 16.03. | Kołobrzeg |
45.58 | 2 | Jaroszewski Marek | 1975 | Gwardia Piła | 16.03. | Kołobrzeg |
45.59 | 3 | Cichocki Jarosław | 1971 | AZS-AWF Gorzów Wlkp | 16.03. | Kołobrzeg |
półmaraton (half-marathon)
1:02.20 | 8 | Gładki Piotr | 1972 | Sporting Międzyzdroje | 23.03. | Den Haag |
1:04.01 | 2 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 08.09. | Piła |
1:04.30 | 2 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 07.04. | Września |
1:04.31 | 1 | Kruczkowski Dariuszr | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 29.09. | Łowicz |
1:04.33 | 7 | Przybyła Krzysztof | 1969 | LZS Wawelno | 23.03. | Praha |
1:04.35 | 3 | Gajdus Grzegorz | 1967 | Oleśniczanka Oleśnica | 08.09. | Piła |
1:04.40 | 21 | Białk Jan | 1969 | Wejher Wejherowo | 23.03. | Den Haag |
1:04.48 | 3 | Drwal Piotr | 1973 | Ekspres Katowice | 07.04. | Września |
1:04.53 | 5 | Jaroszewski Marek | 1975 | Gwardia Piła | 08.09. | Piła |
1:05.08 | 1 | Mazerski Bartosz | 1976 | Sporting Międzyzdroje | 24.03. | Metz |
maraton (marathon)
2:10.49 | 2 | Gajdus Grzegorz | 1967 | Oleśniczanka Oleśnica | 13.10. | Eindhoven |
2:11.16 | 5 | Gładki Piotr | 1972 | Sporting Międzyzdroje | 21.04. | Hamburg |
2:12.53 | 2 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 06.10. | Kosice |
2:14.01 | 2 | Białk Jan | 1969 | Wejher Wejherowo | 14.04. | Dębno |
2:14.27 | 7 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 06.09. | Koeln |
2:14.32 | 5 | Dryja Marek | 1970 | MKS Radomsko | 27.10. | Frankfurt/M |
2:17.24 | 27 | Glinka Waldemar | 1968 | GLKS Świdnica | 03.03. | Otsu |
2:17.37 | 4 | Błasiński Artur | 1974 | RTL Dami-ZTE Radom | 14.04. | Dębno |
2:17.38 | 3 | Bebło Leszek | 1966 | Sporting Międzyzdroje | 06.10. | Poznań |
2:18.17 | 2 | Kamiński Mariusz | 1967 | Łapy | 14.04. | Bonn |
trasy nie spełniajace kryterium IAAF
2:12.11 | 1 | Krzyścin Andrzej | 1967 | GKO Gniezno | 17.02. | Austin |
12h - trasy nieatestowane
142.424 | 1 | Malinowski Zbigniew | 1954 | Kołobrzeg | 03.05. | Ruda Śląska |
126.447 | 2 | Zbąski Roman | 1956 | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | 03.05. | Ruda Śląska |