Bilans Polska 2001
mężczyzni5 km
14.38 | 1 | Wójcik Paweł | 1976 | AZS-AWF Katowice | 21.07. | Boston |
14.39 | 4 | Bałdyga Krzysztof | 1972 | Schoeller Namysłów | 08.04. | Albuquerque |
14.26 | 2 | Dorożyński Szymon | 1992 | AZS Politechnika Opolska | 15.06. | Warszawa |
14.46 | 1 | Wiśniewski Jakub | 1977 | Warszawianka Warszawa | 21.01. | Warszawa |
14.46 | 2 | Sarnicki Janusz | 1966 | Ekspres Katowice | 21.07. | Boston |
14.48 | 1 | Rostkowski Piotr | 1972 | Lechia Gdańsk | 19.05. | Grajewo |
14.49 | 2 | Szwajnoch Patrycjusz | 1980 | Start Otwock | 21.01. | Warszawa |
14.49 | 3 | Korytkowski Andrzej | 1970 | Prefbet Śniadowo | 19.05. | Grajewo |
14.53 | 4 | Jurewicz Dariusz | 1974 | Gołdap | 19.05. | Grajewo |
14.55 | 3 | Smuda Norbert | 1969 | Wrocław | 21.01. | Warszawa |
14.57 | 2 | Krzyścin Andrzej | 1967 | GKO Gniezno | 30.09. | Albuquerque |
wątpliwa wiarygodność trasy
14.36 | 1 | Fudalej Marcin | 1976 | Warszawianka Warszawa | 04.03. | Wiązowna |
14.38 | 2 | Szwajnoch Patrycjusz | 1980 | Start Otwock | 04.03. | Wiązowna |
14.39 | 3 | Kuzdra Dariusz | 1975 | Znicz Biłgoraj | 04.03. | Wiązowna |
14.43 | 4 | Wojciechowski Maciej | 1974 | Lechia Gdańsk | 04.03. | Wiązowna |
14.45 | 5 | Bieniecki Jarosław | 1980 | UNTS Warszawa | 04.03. | Wiązowna |
trasy z nieaktualnymi atestami
14.51 | 1 | Ofiara Andrzej | 1976 | MZKS Kozienice | 22.04. | Lubartów |
10 km
29.03 | 4 | Biegała Leszek | 1978 | Zawisza Bydgoszcz | 08.09. | Oelde |
29.08 | 1 | Glinka Waldemar | 1968 | GLKS Świdnica | 12.05. | Cottbus |
29.09 | 2 | Bartoszak Michał | 1970 | Kiekrz | 12.05. | Cottbus |
29.11 | 5 | Białk Jan | 1969 | Gryf Wejherowo | 09.06. | Neuss |
29.14 | 1 | Przybyła Krzysztof | 1969 | LZS Wawelno | 03.11. | Frydek Mistek |
29.24 | 9 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 14.04. | Paderborn |
29.25 | 2 | Wilczyński Tomasz | 1975 | Oleśniczanka Oleśnica | 31.08. | Dresden |
29.25 | 1 | Gładki Piotr | 1972 | Lechia Gdańsk | 11.11. | Goleniów |
29.44 | 5 | Jaroszewski Marek | 1975 | Gwardia Piła | 02.09. | Hamburg |
29.48 | 3 | Kwiatkowski Sławomir | 1974 | Sztorm Kołobrzeg | 02.09. | Hamburg |
trasy nie spełniajace kryterium IAAF
29.36 | 1 | Drwal Piotr | 1973 | Gryf Słupsk | 01.09. | Gdańsk |
29.38 | 2 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 01.09. | Gdańsk |
wątpliwa wiarygodność trasy
28.15 | 1 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 24.03. | Dresden |
28.18 | 3 | Przybyła Krzysztof | 1969 | LZS Wawelno | 24.03. | Dresden |
28.25 | 4 | Bebło Leszek | 1966 | Sporting Międzyzdroje | 24.03. | Dresden |
trasy z nieaktualnymi atestami
29.15 | 1 | Zakrzewski Jan | 1970 | Oleśniczanka Oleśnica | 15.09. | Oleśnica |
29.26 | 2 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 11.11. | Góra |
29.41 | 3 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 15.09. | Oleśnica |
29.47 | 1 | Kąpiński Sławomir | 1966 | AZS-AWF Warszawa | 02.05. | Ostróda |
15 km
45.37 | 2 | Przybyła Krzysztof | 1969 | LZS Wawelno | 01.04. | Nasavrky |
45.57 | 1 | Wieczorek Dariusz | 1969 | Legia Warszawa | 21.01. | Warszawa |
45.58 | 2 | Kasprzyk Jacek | 1970 | Wawel Kraków | 21.01. | Waszawa |
trasy nie spełniające kryterium IAAF
44.42 | 1 | Bartoszak Michał | 1970 | Kiekrz | 10.06. | Karlino |
45.01 | 1 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 21.10. | Człuchów |
45.38 | 4 | DrwalPiotr | 1973 | Gryf Słupsk | 10.06. | Karlino |
trasy z nieaktualnymi atestami
44.55 | 1 | Drwal Piotr | 1973 | Gryf Słupsk | 17.03. | Kołobrzeg |
45.00 | 2 | Białk Jan | 1969 | Gryf Słupsk | 17.03. | Kołobrzeg |
45.09 | 3 | Cichocki Jarosław | 1972 | Iskra Białogard | 17.03. | Kołobrzeg |
45.28 | 2 | Pobłocki Piotr | 1965 | Tucholanka Tuchola | 10.06. | Police |
45.34 | 3 | Kąpiński Sławomir | 1966 | AZS-AWF Warszawa | 10.06. | Police |
45.58 | 4 | Murawski Zbigniew | 1966 | Zawisza Bydgoszcz | 10.06. | Police |
półmaraton (half-marathon)
1:03.18 | 3 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 09.09. | Piła |
1:03.45 | 1 | Kruczkowski Dariusz | 1975 | Zawisza Bydgoszcz | 01.04. | Wrzesnia |
1:03.45 | 2 | Drwal Piotr | 1973 | Gryf Słupsk | 01.04. | Września |
1:03.56 | 4 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 09.09. | Piła |
1:04.12 | 5 | Glinka Waldemar | 1968 | GLKS Świdnica | 09.09. | Piła |
1:04.16 | 2 | Bartoszak Michał | 1970 | Kiekrz | 22.09. | Uster |
1:04.19 | 1 | Krzyścin Andrzej | 1967 | GKO Gniezno | 28.04. | Domażlice |
1:04.25 | 9 | Gładki Piotr | 1972 | Lechia Gdańsk | 31.03. | Milano |
1:04.44 | 7 | Błasiński Artur | 1974 | RTL Dami-ZTE Radom | 09.09. | Piła |
1:04.53 | 10 | Głogosz Grzegorz | 1969 | Ekspres Katowice | 09.09. | Piła |
wątpliwa wiarygodność trasy
1:03.13 | 3 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 01.04. | Nyiregihaza |
1:04.10 | 5 | Dudycz Radosław | 1974 | Ekspres Katowice | 01.04. | Nyiregihaza |
1:04.48 | 7 | Gołębiewski Mirosław | 1962 | Ekspres Katowice | 01.04. | Nyiregihaza |
1:04.49 | 8 | Ociepa Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 01.04. | Nyiregihaza |
25 km
1:15.25 | 5 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 06.05. | Berlin |
1:18.20 | 2 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 12.08. | Żebrak |
maraton (marathon)
2:11.46 | 2 | Osman Artur | 1970 | Ekspres Katowice | 28.10. | Frankfurt/M |
2:12.27 | 1 | Plawgo Mirosław | 1970 | Olesniczanka Oleśnica | 08.04. | Dębno |
2:12.29 | 15 | Dobrzyński Adam | 1974 | Ekspres Katowice | 30.09. | Berlin |
2:12.59 | 5 | Bartoszak Michał | 1970 | Kiekrz | 28.10. | Frankfurt/M |
2:13.42 | 12 | Bebło Leszek | 1966 | Sporting Międzyzdroje | 08.04. | Paris |
2:15.38 | 1 | Glinka Waldemar | 1968 | GLKS Świdnica | 14.10. | Poznań |
2:16.16 | 3 | Pobłocki Piotr | 1965 | Tucholanka Tuchola | 14.10. | Poznań |
2:16.19 | 5 | Wójcik Rafał | 1972 | Sporting Międzyzdroje | 08.04. | Dębno |
2:17.43 | 1 | Dryja Marek | 1970 | MKS Radomsko | 23.09. | Otterndorf |
2:17.45 | 4 | Błasiński Artur | 1974 | RTL Dami-ZTE Radom | 14.10. | Poznań |
trasy nie spełniajace kryterium IAAF
2:11.41 | 2 | Krzyścin Andrzej | 1967 | GKO Gniezno | 18.02. | Austin |
2:16.23 | 6 | Bałdyga Krzysztof | 1972 | Schoeller Namysłów | 18.02. | Austin |
100 km
6:38.57 | 1 | Sękowski Piotr | 1967 | WMKS Płońsk | 07.10. | Kalisz |
6:59.16 | 5 | Lenart Jacek | 1970 | Osa Zgorzelec | 29.09. | Winschoten |
7:07.05 | 3 | Janicki Jarosław | 1966 | Energetyk Gryfino | 07.10. | Kalisz |
7:07.07 | 4 | Kawecki Artur | 1970 | LZS Jeżów Sudecki | 07.10. | Kalisz |
24h
204.833 | 26 | Lasota Mirosław | 1953 | Gwda Piła | 26.05. | Apeldoorn |